Главная Вакансии
(0 шт.)
Добавить
вакансию
Ярмарка
рабочих
мест
RSS
Меню
Студенту
Компаниям
Поиск
Рассылка
Хочу:
Имя:
Я -
E-mail:
Партнеры
Статистика
Главная » Новости » 10 квітня відбудеться презентація IT-компанії LuckyWare Pro.

10 квітня відбудеться презентація IT-компанії LuckyWare Pro.

Компанія Lucky Ware Pro займається розробкою програмного забезпечення для західних замовників із Західної Європи, Америки та Канади.
Компанія розпочала свою діяльність у 2007 році то за достатньо невеликий проміжок часу виросла у декілька разів як по кількості нових проектів, отриманих на розробку, так і по кількості співробітників, що працюють у компанії.

Особливості, що відрізняють нашу компанію від інших:
1. Всі співробітники нашої компанії – це «smart people who are getting things done». В нас працюють тільки ті люди, що націлені на практичний результат . При відборі кандидатів ми більше приділяємо увагу не конкретним знанням в певній технології, а здібностям людини, її цілеспрямованості.
2. Керівництво компанії заохочує та сприяє як професійному так і в особистому досвіді своїх працівників. Кожен працівник компанії – це в першу чергу особистість, друге – професіонал у своїй галузі.
3. В команді нашої компанії завжди дружня атмосфера, взаєморозуміння. Дружню атмосферу та позитивне відношення Ви відчуєте одразу тільки но відвідавши нашу компанію.


Запрошуємо всіх студентів НТУ "ХПІ" на презентацію компанії LuckyWare Pro, яка відбудеться 10 квітня 2012 року о 12:30 в ауд.№ 35 Ректорського корпусу.

Источник: Центр Карьеры
Просмотров: 990 | Добавил: Центр_Карьеры | Рейтинг: 0.0/0

Центр карьеры НТУ "ХПИ" © 2008-2019Бесплатный хостинг uCoz