Главная Вакансии
(0 шт.)
Добавить
вакансию
Ярмарка
рабочих
мест
RSS
Меню
Студенту
Компаниям
Поиск
Рассылка
Хочу:
Имя:
Я -
E-mail:
Партнеры
Статистика
Главная » Новости » 27 квітня відбудеться презентація компанії GlobalBilgi

27 квітня відбудеться презентація компанії GlobalBilgi

Global Bilgi це аутсорсинговий контакт центр (outsourcing call-center). Компанія входить в Turkcell Group, річний оборот якої складає 6 млрд. доларів. У нас працює більше ніж 7,400 співробітників у трьох країнах : Україні, Туреччині і в Білорусії. За розмірами Global Bilgi входить до числа перших 5% серед контакт центрів країн Європи, Близького Сходу і Азії з аутсорсингу .


В Україні свою діяльність компанія почала в жовтні 2008 р. і на сьогоднішній день штат співробітників складає більш ніж 500 чоловік. Операційні центри Global Bilgi розташовані в двох найбільших містах – м. Київ і м. Дніпропетровськ. Також компанія має десять операційних центрів в Туреччині та в Білорусії. Першим клієнтом Global Bilgi в Україні став мобільний оператор life :)


Бізнес стратегія компанії - максимальне задоволення клієнта, при цьому компанією використовуються найефективніші, якісні та сучасні процеси. Для забезпечення своїм клієнтам повної інформаційної безпеки, процедури компанії повністю приведені до стандартів ISO 27002 (ISO 17799). У грудні 2010 року міжнародний сертифікаційний центр "Bureau Veritas” після аудиту видав сертифікати компанії Global Bilgi в її штаб-квартирі в Стамбулі про те, що робота контактного центру відповідає стандартам EN 15838 та ISO 10001. Це означає високий рівень якості контактного центру та якості обробки скарг і звернень клієнтів.


Клієнтами компанії зараз є: Turkcell - 2-ий провідний оператор GSM Європи, Life:) – 3-ій провідний оператор GSM України, Digiturk – найбільша цифрова телевізійна платформа Туреччини, Viasat Ukraine - 1-й в Україні ліцензійний провайдер платного цифрового супутникового телебачення, Maxi Card - універсальна дисконтна система, а також інші міжнародні лідери - Inteltek, Estore, Bilyoner.com, Tellcom, BP, Sony Ericsson, Cukurova Ithalat, P&G Turkiye, Atel, Superonline, Gillette.


Презентація відбудеться 27 квітня (п'ятниця) 2012 року о 12.30 ауд.№35 Ректорського корпусу НТУ "ХПІ"


Источник: Центр кар'єри
Просмотров: 811 | Добавил: Центр_Карьеры | Рейтинг: 5.0/1

Центр карьеры НТУ "ХПИ" © 2008-2019Бесплатный хостинг uCoz