Главная Вакансии
(0 шт.)
Добавить
вакансию
Ярмарка
рабочих
мест
RSS
Меню
Студенту
Компаниям
Поиск
Рассылка
Хочу:
Имя:
Я -
E-mail:
Партнеры
Статистика
Главная » Новости » Комапнія Procter&Gamble запрошуємо всіх студентів 3-6 курсів відвідати завод компанії у м. Бориспіль 11 грудня

Комапнія Procter&Gamble запрошуємо всіх студентів 3-6 курсів відвідати завод компанії у м. Бориспіль 11 грудня

Procter&Gamble – одна з найбільших світових компаній з 170-річним досвідом ведення успішного бізнесу!  Компанія Procter&Gamble в Україні відкриває Вам нові можливості для професійного та особистого розвитку. Відкривши двері головного офісу компанії чи завітавши до заводів компанії Procter&Gamble у місті Бориспіль та Орджонікідзе, Ви зустрінетесь з професіоналами нашої компанії, які щодня покращують життя споживачів у всьому світі. Ми надаємо продукцію і послуги найвищої якості аби поліпшити життя споживачів в усьому світі, зараз та для наступних поколінь.   
У свою чергу, споживачі віддячують нам тим, що допомагають займати провідні позиції на ринку збуту та підвищувати наші прибутки, що дозволяє персоналу нашої компанії, нашим акціонерам та співтовариству, у якому ми живемо і працюємо, покращувати свій добробут.  
P&G на 2му місці у світовому рейтингу «Найкращі компанії для лідерів» журналу Fortune. 
Одразу 8 торгових марок Procter & Gamble отримали почесні дипломи переможців престижного фестивалю-конкурсу «Вибір року 2010». 
Найбільш відомими торгівельними марками компанії P&G є Pampers, Tide, Ariel, Pantene, Always, Pantene, Mach3, Pringles, Lenor, Oral-B, Duracell, Olay, Head&Shoulders, Wella, Gillette, Braun та багато інших торгівельних марок, які завоювали довіру мільйонів споживачів у всіх країніх світу. 

Запрошуємо всіх студентів 3-6 курсів відвідати завод компанії P&G у м. Бориспіль 11 грудня!

У програмі заходу:
- вечеря з керівництвом заводу
- екскурсія по виробництву
- презентація P&G

Кількість місць обмежена. 
Не зволікай,реєструйся: 
Ми чекаємо на тебе!


Источник: Центр Кар’єри
Просмотров: 571 | Добавил: Центр_Карьеры | Рейтинг: 0.0/0

Центр карьеры НТУ "ХПИ" © 2008-2019Бесплатный хостинг uCoz