Главная Вакансии
(1 шт.)
Добавить
вакансию
Ярмарка
рабочих
мест
RSS
Меню
Студенту
Компаниям
Поиск
Рассылка
Хочу:
Имя:
Я -
E-mail:
Партнеры
Статистика
Главная » Новости » Початок успішної кар’єри з Mars Україна.

Початок успішної кар’єри з Mars Україна.

Відкрито набір на Програму розвитку лідерів.
Бажаєте прийняти безпосередню участь в роботі міжнародної компанії та реалізувати власний проект? І більш того, стати топ-менеджером великої міжнародної компанії?  А як щодо того, щоб отримати безцінний досвід навчання та роботи в команді лідера ринку  FMCG? Ви випускник ВУЗу чи молодий спеціаліст без професійного досвіду роботи та вважаєте це неможливим?

Компанія Mars Україна надає унікальну можливість взяти участь в Leadership Development Program для випускників та молодих спеціалістів.

Mars, Inc. у світі працює у 6 сегментах – Кондитерські вироби, Товари для домашніх тварин, Продукти харчування для людей, Жувальна гумка, Напої та Симбіонаука. В Україні компанія представлена у 3-х сегментах – Кондитерські вироби, Товари для домашніх тварин, Жувальна гумка. Близько 300 співробітників працюють у компанії в Україні та ще близько 70 000 поза її межами.

Компанія Mars Україна є частиною  Mars Inc.  Зараз це найбільша в світі компанія, що повністю належить сім’ї, лідер на світовому ринку виготовлення кондитерських виробів, продуктів харчування, жувальної гумки і товарів для домашніх тварин.

MARS – міжнародна  виробнича компанія, що розвиває свій бізнес ось уже більше 100 років.  Протягом цього часу компанія випустила на ринок впізнавані бренди, які встиг полюбити споживач, а саме: SNICKERS, MARS, M&M’s, MILKY WAY, TWIX, PEDIGREE, WHISKAS, ROYAL CANIN, Wrigley, STARBURST та багато інших. Компанія  працює в 73-х країнах світу з товарообігом більше 30 млрд. долл. Близько 300 співробітників працюють у компанії в Україні та ще близько 70 000 поза її межами.

Мета Leadership Development Program – залучення найбільш талановитих представників молодого покоління та розвиток їх всередині компанії до рівня лінійного менеджера.  

Унікальність  Програми полягає в тому, що молодому спеціалісту з мінімальним досвідом роботи або випускнику без досвіду, надається можливість отримувати досвід роботи в різних функціональних підрозділах компанії. Ви будете проходити навчання в рамках Leadership Development Program, а також працювати в різних регіональних та міжнародних офісах компанії та самостійно керувати проектами. В ході Leadership Development Program, Ви станете повноцінним співробітником компанії з першого дня роботи, отримаєте можливість застосувати свої навики та вміння в умовах реальних проектів, а також Вашими наставниками та менторами стануть найкращі експерти компанії Mars.

За умови успішного завершення програми, кандидат має можливість стати повноправним менеджером компанії і реально впливати на розвиток бізнесу Мars в Україні. 

Умови участі:
- Старшокурсник, випускник ВУЗу чи молодий спеціаліст з досвідом роботи до 3-х років.
- Володіння англійською мовою – вище середнього.
- Проактивність, ініціативність, бажання вчитися та розвиватися.
- Готовність до переїзду та відряджень.

Відділи, що беруть участь у Програмі:
- Маркетинг
- Продажі

Тривалість Програми – 2-4 роки.

Етапи відбору:
- Розгляд резюме та мотиваційного листа
- Тестування
- Інтрерв’ю
- Проходження  Центру оцінки

В рамках Leadership Development Program для випускників, студентів 4-6 курсів та молодих спеціалістів, Mars Україна разом з компанією NEWBREED будуть організовані онлайн-чати  (www.newbreed.com.ua/mars) 22 та 29 листопада, а також 6 грудня з 15:00 до 17:00. Під час онлайн-чату будь-якому бажаючому буде надана можливість поставити актуальні запитання про працевлаштування в міжнародну компанію, правильне проходження співбесіди, основні помилки, що допускають кандидати при спілкуванні з HR-менеджерами та будь-які інші запитання, які у Вас виникли чи виникнуть.

 Також під час відбору найбільш активних чекатиме бізнес гра-симуляція -  захоплюючий, цікавий та розвиваючий етап з представниками топ-менеджменту компанії Mars Україна, які також розкажуть про специфіку FMCG-ринку, поділяться власними секретами успіху та із задоволенням дадуть відповіді на Ваші запитання про кар’єру в FMCG та Програму розвитку лідерів Mars. У Вас буде можливість не лише поповнити свій багаж знань, але і поспілкуватися  наживо з досвідченими бізнесменами, отримати їх поради та рекомендації, что  дозволить наблизитися до роботи своєї мрії.

Реєстрація кандидатів на Leadership Development Program вже відкрита  та продовжиться до 8 грудня 2013 року.

По закінченню цього терміну прийом заявок буде повністю припинений.

Источник: www.newbreed.com.ua
Просмотров: 376 | Добавил: Центр_Карьеры | Рейтинг: 0.0/0

Центр карьеры НТУ "ХПИ" © 2008-2018Бесплатный хостинг uCoz