Главная Вакансии
(0 шт.)
Добавить
вакансию
Ярмарка
рабочих
мест
RSS
Меню
Студенту
Компаниям
Поиск
Рассылка
Хочу:
Имя:
Я -
E-mail:
Партнеры
Статистика
Главная » Новости » Дослідники з'ясували, яким повинен бути претендент, щоб отримати роботу

Дослідники з'ясували, яким повинен бути претендент, щоб отримати роботу

Найбільш важливим для 36 відсотків босів є досвід роботи кандидата.

Понад дві третини HR-спеціалістів одразу вирішують відмовити у прийомі на роботу претендентові, у якого є татуювання.
Згідно з новим дослідженням Monster.co.uk, фахівці з підбору персоналу приймають рішення щодо кожного кандидата на вакансію протягом перших 385 секунд інтерв'ю, пише Daily Mail.
 
Понад дві третини HR-фахівців (71 відсоток) відразу вирішують відмовити у прийомі на роботу претенденту, у якого є татуювання. Також 70 відсотків роботодавців звертають увагу на макіяж і одяг претенденток на посаду.
 
Крім того, боси хочуть, щоб їхні потенційні співробітники під час розмови тримали візуальний контакт, не відводили часто погляд. Понад половина HR-менеджерів і директорів також зазначила, що велике значення для них має сила рукостискання здобувачів.
 
Найбільш важливим для 36 відсотків босів є досвід роботи кандидата, далі йде першим загальне враження від людини (24 відсотки) та її освіта (12 відсотків).
 
"Перше враження засноване переважно на зовнішніх факторах: це стиль одягу, татуювання, колір шкіри і акцент. Ці враження можуть бути правильними чи неправильними, але кандидати повинні знати: роботодавці формують свою думку на самому початку співбесіди", - стверджує психолог Корінн Світ.


Источник: Корреспондент.net
Просмотров: 389 | Добавил: СтудАльянс | Рейтинг: 0.0/0

Центр карьеры НТУ "ХПИ" © 2008-2019Бесплатный хостинг uCoz