Главная Вакансии
(0 шт.)
Добавить
вакансию
Ярмарка
рабочих
мест
RSS
Меню
Студенту
Компаниям
Поиск
Рассылка
Хочу:
Имя:
Я -
E-mail:
Партнеры
Статистика
Главная » Новости » 20 травня в НТУ "ХПІ" відбудеться презентація програми стажування та місць практики від компанії Nestlé (ТОВ "Техноком").

20 травня в НТУ "ХПІ" відбудеться презентація програми стажування та місць практики від компанії Nestlé (ТОВ "Техноком").

20 травня о 12:00 в ауд. №63 Науково-технічної біблітеки НТУ "ХПІ" відбудеться презентація програми стажування та місць практики від компанії Nestlé (ТОВ "Техноком").

Nestlé в Україні запрошує студентів останніх курсів та випускників вищих навчальних закладів взяти участь у програмі стажування (комерційний та виробничий напрямки).
Стажування – це унікальна можливість для вас долучитися до найбільшої компанії світу у сфері виробництва продуктів харчування, що діє на принципах раціонального харчування та здорового способу життя
Беручи участь у програмі, ви отримаєте різнобічний міжнародний досвід у комерційному напрямі та отримаєте можливість розвинути свої лідерські якості на початку кар’єри.
Під час стажування ви отримаєте практичний досвід роботи з різними категоріями продукції компанії Nestlé, будете проводити переговори з нашими партнерами та управляти власними проектами. Саме ваші ідеї будуть формувати майбутнє нашого бізнесу.
В Nestlé ми заохочуємо наших співробітників розвиватися в декількох напрямках. Отже, у вас буде підтримка в тому, щоб досягти максимуму свого потенціалу і як особистість, і як професіонал, та отримати можливість стати одним із лідерів компанії. Більш, ніж третина керівників Ради Директорів Nestlé в світі починали свою кар’єру як учасники програми стажування.
В рамках програми, крок за кроком, ви на власному досвіді дізнаєтесь про те, що стоїть за словами “провідна компанія світу у сфері виробництва продуктів харчування”.

Стажування
Основні напрямки програми: інженерний, контроль якості, охорона праці та навколишнього середовища.

Тривалість програми - 1 рік
зайнятість - повна
Вимоги до кандидатів:
вища технічна освіта (закінчена або незакінчена - 5-6 рік навчання);
знання англійської мови;
лідерські якості;
здібності до навчання;
гнучкість та мобільність;
можливість працювати повний день.

Практика
Основні напрямки програми: виробництво, закупівлі, контроль якості, управління персоналом, юридична підтримка, технологія та ін.

Тривалість програми - 2-6 міс.
зайнятість - неповний робочий день

Вимоги до кандидатів:
Студенти 3-6 курсів;
знання англійської мови;
лідерські якості;
здібності до навчання;
гнучкість та мобільність;
можливість працювати 4 години на день;
бажання розвиватись.

Справка*

У 2010 році швейцарська фірма Nestlé S.A. оголосила про придбання ТОВ «Техноком» - лідера українського ринку продуктів швидкого приготування та приправ під торговою маркою «Мівіна».
Підприємство, якому в серпні 2013 року виповнилось 20 років, сьогодні функціонує на трьох виробничих площадках в Харкові: фабрика з виробництва вермішелі швидкого приготування та яєчної локшини швидкого приготування, фабрика з виробництва приправ та картопляного пюре швидкого приготування та фабрика з виробництва картонної упаковки.
Завдяки ефективній системі логістики, продукти ТМ «Мівіна» стали більш доступними для споживачів як в Україні, так і за кордоном.

Для участі у презентації заповніть заявку  goo.gl/forms/o0kN2hg0jd


Источник: Центр "Карьеры" НТУ "ХПИ"
Просмотров: 364 | Добавил: Центр_Карьеры | Рейтинг: 0.0/0

Центр карьеры НТУ "ХПИ" © 2008-2019Бесплатный хостинг uCoz