Главная Вакансии
(4 шт.)
Добавить
вакансию
Ярмарка
рабочих
мест
RSS
Меню
Студенту
Компаниям
Поиск
Рассылка
Хочу:
Имя:
Я -
E-mail:
Партнеры
Статистика
Главная » Новости » 18 травня відбудеться презентація програми стажувань та місць практики від компанії ПрАТ "Філіп Морріс Україна"

18 травня відбудеться презентація програми стажувань та місць практики від компанії ПрАТ "Філіп Морріс Україна"

18 травня о 12:10 в ауд. №63 Науково-технічної бібліотеки НТУ "ХПІ" відбудеться презентація програми стажувань та місць практики від компанії ПрАТ "Філіп Морріс Україна"

ПРАГНЕТЕ СТРІМКОГО КАР’ЄРНОГО ЗРОСТАННЯ?

ШУКАЄТЕ ТІ САМІ ДВЕРІ, ЗА ЯКИМИ ВІДЧИНЯЮТЬСЯ МІЛЬЙОНИ ІНШИХ?

Вітаємо! З нами ви набудете навички, які відкривають двері до будь-якої кар’єри.У вас є голос – ми хочемо його почути. У вас є свій погляд – покажіть нам, що ви бачите. Ви не схожі на інших – саме тому ви тут!Із самого першого дня ми допомагатимемо вам реалізовувати себе. Одночасно ми інвестуємо у вас. Ми допомагаємо вам розвивати свої сильні сторони за допомогою високоякісної структурованої програми та навчання на  робочому місці. Спробуйте вжитися в роль студента та вчителя одночасно. Ми маємо великі плани і для їхньої реалізації нам потрібні саме ви! Приєднуйтеся до нас!  

Справка*

Корпорація Philip Morris International (PMI) – це провідна міжнародна компанія з виробництва тютюнових виробів, якій належать сім із 15 найпопулярніших світових марок сигарет, зокрема Marlboro, марка сигарет, що користується великим попитом серед споживачів у всьому світі.

Наші цілі – пропонувати повнолітній аудиторії новітні високоякісні тютюнові вироби, забезпечувати якнайвищі прибутки для акціонерів, а також знижувати шкоду здоров’ю населення від тютюнових продуктів. Наш основний принцип – працювати чесно та не шкодити навколишньому середовищу.

 

Для участі у презентації заповніть анкету по ссылке: goo.gl/forms/inVHkWZvJu


Источник: Центра "Кар`єра" НТУ "ХПІ"
Просмотров: 370 | Добавил: Центр_Карьеры | Рейтинг: 0.0/0

Центр карьеры НТУ "ХПИ" © 2008-2018Бесплатный хостинг uCoz